dermatolog Pruszków

Cennik konsultacji lekarzy specjalistów i badań specjalistycznych

ważny od dnia 2020-10-27


Konsultacje lekarskie

Dermatologia

Alergologia i pulmonologia

Endokrynologia

Ginekologia

Chirurgia Plastyczna

Dermatolog Pruszków oferuje konsultacje oraz e-wizyty. Pulmonolog i alergolog Pruszków zaprasza dorosłych i dzieci powyżej 5 roku życia na konsultacje stacjonarne i e-wizyty. Ginekolog Pruszków oferuje konsultacje ginekologiczne (w razie potrzeby również z badaniem USG ginekologicznym, niepołożniczym). Endokrynolog Pruszków zaprasza na konsultacje lekarskie na miejscu i w postaci e-wizyty. E-wizyty wymagają przedpłaty, przyjęcia w klinice po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 601 406 142 lub (22) 379 00 09.

W związku ze wzrostem kosztów działalności w warunkach epidemii
wprowadza się do odwołania dodatkową opłatę COVID w wysokości:
5 zł do każdej konsultacji,
10 zł do każdego zabiegu

Dlaczego wzrosła cena za wizytę – została wprowadzona opłata COVID-19

Zwiększone zużycie środków ochrony osobistej, generalnie na higienę i dezynfekcję, udostępnienie w poszerzonym zakresie również dla pacjenta:

Dramatyczny wzrost cen w/w asortymentu np.: 200 szt. rękawiczek nitrylowych kosztowało w lutym br 35 zł, a obecnie 135 zł.

Zakupione kosztowne urządzenia (przepływowe lampy UV).do ciągłej sterylizacji powietrza w Przychodni.

Zmiany organizacji pracy w ten sposób, ażeby ograniczyć kontakt między pacjentami – co powoduje, że jesteśmy w stanie przyjąć mniej pacjentów w tym samym czasie, co przed epidemią, z większym wysiłkiem i nakładem pracy personelu.