dermatolog Pruszków

Lekarze specjaliści

dr Grażyna Mazur - ginekolog

Specjalista ginekolog. Posiada długoletnią praktykę lekarską. Obecnie poza ginekologią specjalizuje się także w programach Kompleksowej opieki nad Kobietami w Kwiecie Wieku w tym w hormonalnych zaburzeniach psychoemocjonalnych, hormonalną terapią zastępczą oraz leczeniem dolegliwości związanych z okresem przekwitania.

Ginekolog Pruszków przyjmuje w klinice Sensamed.

Zobacz też:

Cennik konsultacji »
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu IncontiLase »
Laserowa plastyka pochwy IntimaLase »

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni