dermatolog Pruszków

Azzalure

Leczenie preparatem zawierającym tę toksynę jest prostą, nie chirurgiczną metodą pozwalającą wygładzić uciążliwe zmarszczki. Za pomocą zastrzyków z botuliny połączenia między nerwami a mięśniami zastają na pewien czas zablokowane. Botulina powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstanie zmarszczek. Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni po zabiegu. Za powstawanie bruzd między brwiami odpowiada nadmierna aktywność mięśni tej okolicy. Niewielka ilość preparatu podawana do mięśnia blokuje odbieranie przez niego impulsów nerwowych i powoduje jego rozluźnienie. W ciągu kilku dni po zastrzyku zauważalne jest znaczące wygładzenie, a po tygodniu widoczny jest ostateczny rezultat. Efekt działania preparatu utrzymuje się do 4 miesięcy, a okres ten może się różnić w indywidualnych przypadkach. Po kolejnych kuracjach preparatem rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

Badania kliniczne dowiodły, że u 90% kobiet i mężczyzn uzyskano redukcję zmarszczek między brwiami. Całe leczenie trwa zaledwie 10 minut
Podstawowe zastosowanie toksyny w estetyce to:

  • zmarszczki czołowe poprzeczne
  • zmarszczki gładzizny czoła
  • boczne i środkowe uniesienie brwi
  • “kurze łapki”

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni