dermatolog Pruszków

Fortelis Extra

Jest wchłanianym implantem otrzymanym podczas biofermentacji kwasu hialuronowego. Dzięki niezwykłemu zwiększaniu objętości, preparat doskonale rozwiązuje problem: – głębokich bruzd i zagłębień skóry twarzy,

  • modelowania konturów twarzy
  • powiększania objętości ust
  • „budowaniu rusztowań” podtrzymujących zwiotczałą skórę

Działanie preparatu Fortélis Extra opiera się na nowoczesnej i zaawansowanej technologii, która nadaje implantom elastyczność oraz zwiększanie objętości. Dzięki perfekcyjnej elastyczności preparat Fortélis Extra zapewnia zdumiewające możliwości korekcji głębokich zmarszczek, modelowania, zwiększania objętości i osiągania naprawdę trwałych rezultatów.

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni