dermatolog Pruszków

Surgiderm

To gama produktów stabilizowanego kwasu hialuronowego pochodzenia syntetycznego do wypełniania zmarszczek. Wyróżnia je nowa technologia polegająca na bardziej efektywnym procesie stabilizacji (cross-linking) opatentowanym przez Laboratorium CORNEAL®, gdzie wszystkie połączenia są efektywne i tworzą razem strukturę trójwymiarową. Dzięki temu preparaty SURGIDERM® są wyjątkowo trwałe, bardzo wydajne i łatwe w iniekcji.

W skład gamy SURGIDERM® wchodzą następujące produkty:

SURGIDERM® 18 – to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 18 mg/g charakteryzujący się największą płynnością i jest przeznaczony do korekcji płytkich zmarszczek typu “kurze łapki” oraz zmarszczek wokół ust typu “palacza” i “śmiechu”. Można go stosować po korekcji botoksem.

SURGIDERM® 30 – to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g charakteryzujący się dużą gęstością. Stosuje się go do wypełniania głębokich fałd na skórze, modelowania kości policzkowych i zwiększania objętości. Wstrzykiwany jest w głębszą warstwę skóry właściwej.

SURGIDERM® 24 XP – to dość gęsty implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g. Przeznaczony do korekcji średnich fałd na skórze, może być również używany do podkreślenia konturu warg. Preparat bardzo łatwy w iniekcji, idealny dla lekarzy zaczynających wstrzykiwanie implantów. Wstrzykiwany jest w środkową i powierzchowną warstwę skóry właściwej.

SURGIDERM® 30 XP – to implant o stężeniu kwasu hialuronowego 24mg/g charakteryzujący się dużą gęstością, ale zarazem wysoką jednorodnością i plastycznością. Jest również bardzo łatwy w użyciu i daje bardzo trwałe efekty. Zalecany do korekcji średnich i głębokich fałd na skórze, modelowania kości policzkowych, jak i zwiększania objętości i podkreślenia konturu warg. Nadaje się również znakomicie do wygładzania.