dermatolog Pruszków

DERMATOLOG PRUSZKÓW

Dermatolog Pruszków oferta

Dlaczego my – profesjonalizm, bezpieczeństwo i komfort

  • Dermatologia jest z natury rzeczy specjalnością ambulatoryjną i w 95 %, jak nie więcej przypadków, jesteśmy w stanie prowadzić i pomóc pacjentowi na miejscu. W rzadkich, pozostałych przypadkach jesteśmy w stanie skierować pacjenta do właściwych placówek specjalistycznych, gdzie jest możliwe uzyskanie profesjonalnej pomocy.
  • Jesteśmy bardzo dobrze wyposażeni pod względem sprzętu dla poradni dermatologicznej, ambulatoryjnych zabiegów dermatologicznych.
  • Dermatolog w Pruszkowie jest dostępny kilka dni w tygodniu w różnych godzinach. To oznacza, że w pilnych przypadkach, co często ma miejsce przy schorzeniach dermatologicznych, wizyta może się odbyć szybko.
  • Niektóre dolegliwości dermatologiczne są symptomem zaburzeń w innych obszarach organizmu. Dlatego oferujemy poszerzoną diagnostykę w tym kierunku np. badanie nietolerancji pokarmowych, a w razie potrzeby, w placówce dostępni są również chirurg plastyk, alergolog/pulmonolog, ginekolog i podolog. Oprócz leczenia możesz również liczyć na zalecenia w zakresie pielęgnacji skóry jak i indywidualnie dobraną suplementację.
  • W przypadku wielu dolegliwości, czy schorzeń natury dermatologicznej, doskonałe efekty leczenia uzyskuje się dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, czy zwyczajnie pielęgnacji skóry. W naszej klinice zalecamy pacjentowi to, co dla niego najlepsze – nie dzieląc sztucznie dermatologii leczniczej od estetycznej, czy leczenia od suplementacji. Jest to zgodne z naszym rozumieniem sztuki leczenia i pojmowaniem zdrowia nie tylko jako braku dolegliwości, ale jako utrzymanie dobrostanu.

Dermatolog Pruszków prywatnie

  • Choć nie współpracujemy z NFZ, to jesteśmy placówką będącą podmiotem leczniczym. Jesteśmy przychodnią lekarzy specjalistów, podlegamy rygorom:
    • sanitarno-higienicznym, co wymagało zatwierdzenia warunków lokalowych (np.: spełnienia szczególnych wymogów dla gabinetów zabiegowych, czy sterylizacji narzędzi), co podlega regularnej, okresowej kontroli SANEPID’u oraz Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.
    • proceduralnym np.: w zakresie zapewnienia higieny i przeciwdziałania zakażeniom, co do sposobu prowadzenia dokumentacji medycznej i ochrony danych osobowych, jak każda inna jednostka służby zdrowia. Dzięki temu w razie potrzeby znana jest historia pacjenta, wiadomo co, kiedy, kto, jak wykonał, co zostało podane, czym i z jakimi parametrami wykonano zabieg itp.
    • W zakresie ubezpieczenia – placówka, jak również wszyscy lekarze, posiadają wymagane prawem ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (obejmujące również dodatkowo ryzyka związane z zabiegami medycyny estetycznej).
    • Posiadając zarejestrowany lekarski gabinet zabiegowy i odpowiednio wyszkolony personel medyczny spełniamy niezbędne wymogi prawne wykonywania zabiegów z naruszeniem ciągłości powłok ciała. Możemy legalnie wykonywać: usuwanie znamion, włókniaków, laserowo, lub chirurgicznie (a jeśli trzeba możemy również wykonać badanie histopatologiczne).

Profesjonalny sprzęt do zabiegów dermatologicznych

  • Pracujemy na sprzęcie klasy medycznej regularnie serwisowanym, o mocnych parametrach gwarantujących efekty zabiegowe, obsługiwanym przez właściwie przeszkolonych lekarzy, bądź inny personel medyczny.
  • Stosujemy materiały medyczne wyłącznie renomowanych firm i w pełni udokumentowanego pochodzenia. Możemy wykorzystywać materiały dostępne legalnie jedynie w obiegu pomiędzy placówkami leczniczymi.
  • W nawiązaniu do powyższych punktów zapewniamy wszystkie elementy bezpiecznego środowiska do wykonywania najbardziej złożonych ambulatoryjnych zabiegów dermatologicznych.
  • Oferujemy również zabiegi przeciwdziałające efektom starzenia i medycyny estetycznej.
  • Jeśli nie jesteś gotowa/gotowy na silne zabiegi medycyny estetycznej możesz się u nas zrelaksować podczas mniej inwazyjnych zabiegów pod opieką profesjonalnego kosmetologa lub zadbać o swoje dobre samopoczucie i kondycję mentalną w czasie seansu refleksoterapii twarzy i czaszki lub konsultacji psychologicznej.

Jak umówić wizytę do dermatologa w Pruszkowie?

  • Recepcja telefoniczna pracuje w szerokim zakresie godzin – w pilnych przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić kontakt z lekarzem prowadzącym np. w trakcie rekonwalescencji po zabiegach, czy w przewlekle leczonych, a dynamicznych schorzeniach. Na identyfikujące się telefony oddzwaniamy, nawet, jak nie zdążyliśmy od razu odebrać.
  • W naszej kameralnej placówce umawiamy pacjentów telefonicznie na konkretne godziny oraz na konsultacje online
  • Staramy się telefonicznie potwierdzać wizytę w przeddzień uzgodnionego terminu wizyty.
  • Jesteśmy z Wami od lat (2008), w obecnej lokalizacji od kwietnia 2012 i cieszymy się dobrą opinią naszych pacjentów.
  • W opinii wielu naszych pacjentów jest u nas ładnie i wygodnie.

Zobacz, co może dla Ciebie zrobić medycyna estetyczna

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni