dermatolog Pruszków

Princess Filler

Sterylny, bezbarwny i homogenizowany wypełniacz (na bazie kwasu hialuronowego) wygładzający bruzdy i zmarszczki oraz poprawiający kontur i jędrność ust.

Dzięki wypełniaczowi bruzdy stają się płytsze, rysy twarzy łagodnieją a usta stają się pełne i zmysłowe. Działanie preparatu jest długotrwałe ale nie permanentne. Wstrzyknięty preparat powoli rozchodzi się pod skórą, nadając jej gładki i naturalny wygląd.

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni