dermatolog Pruszków

Witamy w Klinice Zdrowia i Urody SENSAMED

Zapraszamy do przeglądania naszego serwisu internetowego. Znajdziecie tu Państwo wszelkie informacje o naszej placówce, o przeprowadzanych u nas zabiegach, oraz pracujących u nas lekarzach, opisy zabiegów kosmetycznych i anti aging, wybierzecie najbardziej odpowiednie terminy przyjęć, znajdziecie mapkę z naszą lokalizacją i wiele innych…

 

SENSAMED – dla zdrowia

SENSAMED to nowoczesna klinika, w której zatroszczymy się o Państwa zdrowie i dobrą formę. Prowadzimy konsultacje lekarzy specjalistów, porady homeopatyczne.


Alergolog – dr Małgorzata Faber
Konsultacje lekarskie, testy alergiczne, odczulanie


Chirurg Plastyk – dr Mariusz Kęcik
Konsultacje lekarskie, usuwanie znamion barwnikowych, lipoliza


Dermatolog – dr Beata Rutkiewicz
Konsultacje lekarskie, dermatoskopia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie, biopsja, krioterapia, laseroterapia


Dermatolog – dr Anita Tarajkowska-Olejnik
Konsultacje lekarskie, dermatoskopia, elektrokoagulacja, łyżeczkowanie, biopsja, krioterapia, laseroterapia


Ginekolog – dr Grażyna Mazur
Konsultacje ginekologiczne, USG, cytologia, kompleksowa opieka nad Kobietą w Kwiecie Wieku, ginekologiczne zabiegi laserowe


Homeopata pediatra, lekarz rodzinny – dr Violetta Kozłowska
Konsultacje lekarskie, diagnostyka systemowa MORA – test systemowy dr Cornelissena


Pulmonolog – dr Małgorzata Faber
Konsultacje lekarskie, spirometria, odczulanie


Psycholog – Renata Broczkowska
Konsultacje i refleksoterapia


 

SENSAMED – dla urody

SENSAMED jest kliniką w której profesjonalnie, dyskretnie i w miłej atmosferze wykonają Państwo zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej oraz kosmetyki. Poprawiamy niedoskonałości wyglądu zarówno u Pań jak i Panów. Do każdego podchodzimy indywidualnie i proponujemy optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są przez doświadczonych lekarzy dermatologów.


Dermatolog – dr Beata Rutkiewicz


Dermatolog – dr Anita Tarajkowska-Olejnik


Podolog – Beata Romańska Rutkiewicz
Zabiegi podologiczne


 

Dobry wygląd i zdrowa, zadbana skóra to elementy zdrowego trybu życia, które dają radość i satysfakcję bez względu na wiek metrykalny.

Zapraszamy do Kliniki Zdrowia i Urody

Zespół SENSAMED

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni