dermatolog Pruszków

Peeling Kwasem Trójchlotooctowym (TCA)

Kwas trójchlorooctowy ( TCA ) jest pochodną kwasu octowego.

Zabieg polega na aplikacji jednej lub więcej warstw roztworu TCA w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Peeling TCA powoduje głębsze złuszczanie naskórka, co pobudza procesy regeneracyjne skóry. Wymaga ściśle określonego postępowania po zabiegu. Dzięki technologii chelacji z jonami krzemu wiąże się z proteinami komórkowymi warstwy rogowej uniemożliwiając naruszenie struktury skóry właściwej i pozwala na perfekcyjna kontrolę głębokości peelingu przez lekarza.

Wskazania:

Odmłodzenie skóry, trądzik, blizny potrądzikowe i pourazowe, przebarwienia, fotostarzenie skóry, poprawa napięcia skóry

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni