dermatolog Pruszków

Mesolis Plus

Linię Mesolis tworzą dwa żele: Mesolis i Mesolis Plus, każdy z innym poziomem stężenia substancji czynnej i o odmiennej formule, dzięki czemu można lepiej dostosować kurację do potrzeb pacjenta oraz do rodzaju skóry.

Mesolis Plus jest to żel o wyjątkowo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego oraz największej masie cząsteczkowej spośród wszystkich obecnie dostępnych produktów wytwarzanych na bazie kwasu hialuronowego pozbawiony wiązań poprzecznych. Preparat łączy właściwości kwasu hialuronowego i glicerolu, dwóch silnie nawilżających składników, które występują naturalnie w organizmie człowieka.

 

 

Wskazania:

  • Nawilżenie uszkodzonej skóry posiadającej zmarszczki.
  • Poprawa elastyczności i napięcia skóry.
  • Przywrócenie promiennego wyglądu skóry i zapobieganie zmarszczkom.

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni