dermatolog Pruszków

Lekarze specjaliści

Barbara Bober - chorób wewnętrznych oraz endokrynologii

Specjalista chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2008).

Staż podyplomowy odbywała w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie (2008-2009). W latach 2010-2014 odbywała w ramach rezydentury szkolenie specjalizacyjne z zakresu chorób wewnętrznych w Klinice Chorób Wewnętrznych i Hepatologii CSK MSWiA w Warszawie. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w kwietniu 2015 r. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii zrealizowała w Klinice Endokrynologii i Terapii Izotopowej CSK MON, WIM w Warszawie (2016-2018). W tym czasie podjęła również Studium Doktoranckie. W kwietniu 2019 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii.

Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu ultrasonografii tarczycy. Jest aktywna naukowo, uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, celem podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
Udziela porad w zakresie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii.

Do endokrynolog Pruszków istnieje możliwość umówienia się na konsultacje online.

Zobacz też:

Cennik konsultacji »

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni