dermatolog Pruszków

Diabetolog

Eleonora Choińska – diabetolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie (2004 r). Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2012 r., diabetologii 2016 roku. Doświadczenie zdobywała w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem kardio-diabetologii w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego w Warszawie oraz w poradniach ambulatoryjnych.

Prowadzi praktykę lekarską w zakresie profilaktyki i leczenia chorób wewnętrznych w tym stanu przedcukrzycowego, cukrzycy i otyłości u osób dorosłych.

Zobacz cennik konsultacji.

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni