Refleksoterapia Twarzy i Czaszki

Refleksoterapia Twarzy i Czaszki

Ta naturalna terapia jest jedynym masażem twarzy i zarazem jedyną taką terapią na świecie, która łączy w sobie diagnozę energetyczną, terapię oraz postępowanie w estetyce kosmetycznej twarzy.

Z poziomu terapeutycznego to kombinacja różnych technik pobudzających pracę układu nerwowego i wspomagających regulację procesów zachodzących w całym organizmie człowieka.

Głównym zadaniem terapii refleksorycznej twarzy jest ugruntowanie u Ciebie stanu równowagi wewnętrznej, aby wszystkie narządy i systemy funkcjonowały w doskonałej harmonii.

Dzięki diagnozie refleksologicznej poznaję przyczynę Twoich zaburzeń ustrojowych, które poddaję terapii. Ta wiedza pozwala mi usuwać lub łagodzić symptomy chorób, a także przyspieszyć proces zdrowienia.

Każdy zabieg wywołuje głęboki relaks i błogostan, a dodatkowo detoksyzuje organizm, uodparnia na stres, podwyższa dobre samopoczucie, powoduje ogólne uspokojenie i wyciszenie.

U większości moich Klientów znacznie poprawia się jakość snu, dodatkowo następuje regulacja procesów wewnętrznych, co znakomicie wspiera walkę z nadwagą i otyłością.

Po poddaniu się serii zabiegów odczujesz poprawę sprawności umysłowej, koncentracji oraz zauważysz u siebie zwiększenie zdolności zapamiętywania.

Dzięki uporządkowaniu emocjonalnemu uzyskasz nową, inną jakość reprezentacji własnej osoby, co pozytywnie przełoży się na Twoje relacje z innymi współpracownikami i z najbliższym otoczeniem.

Z poziomu kosmetycznego niezwykłe jest oddziaływanie refleksoterapii twarzy na linię owalu, kondycję i napięcie skóry twarzy. Staje się ona bardziej elastyczna i sprężysta. Nabiera blasku i światła.

Zmarszczki ulegają widocznemu wygładzeniu i spłyceniu – jest to efekt tzw. liftingu nieinwazyjnego.

Młodniejesz i piękniejesz!!

Terapia refleksologiczna twarzy odbywa się w sesjach, na które składa się od 12 do 15 zabiegów, w odstępach jednotygodniowych, a pierwsze efekty działania zauważalne są już po 2 sesjach.

ZAPRASZAM po Dobro, Zdrowie i Harmonię

dla Twojego Ciała, Duszy i Umysłu

Zadzwoń i umów się ze mną na sesję … otwórz się na Nową Jakość siebie …