Lekarze specjaliści

dr Beata Rutkiewicz - dermatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem. I stopień specjalizacji uzyskała w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie przy ul. Leszno 17, II stopień specjalizacji w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie. Od dwudziestu lat pracuje jako dermatolog, a od szesnastu lat prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską w zakresie dermatologii oraz zajmuje się medycyną estetyczną. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej. Udziela konsultacji i porad dermatologicznych, leczy farmakologicznie, wykonuje zabiegi krioterapii, elektrokoagulacji, biopsji, usuwania zmian skórnych. Specjalizuje się w leczeniu i pielęgnacji skóry trądzikowej, w tym z wykorzystaniem peelingów leczniczych oraz laseroterapii. Wykonuje szereg zabiegów medycyny estetycznej, takich jak mezoterapia, czy wypełnienia kwasem hialuronowym.

dr Anita Tarajkowska-Olejnik - dermatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, od wielu lat związana z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży, w tym głównie trądziku młodzieńczego z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia i pielęgnacji skóry z tendencją do łojotoku. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu problemów skóry owłosionej głowy (nadmierne wypadanie włosów, łysienie plackowate, łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn) stosując leczenie farmakologiczne oraz mezoterapię. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, w tym wypełnianie zmarszczek, ostrzykiwanie botuliną i zabiegi laserowe. Współpracuje z miesięcznikami kobiecymi jako konsultant. Jest autorką publikacji w czasopismach dermatologicznych polskich i zagranicznych.

dr Mariusz Kęcik - chirurg plastyk

Dr nauk med. Mariusz Kęcik jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację I-go stopnia z chirurgii ogólnej. Specjalizację II-go stopnia z zakresu chirurgii plastycznej uzyskał w roku 1996 w Klinice Chirurgii Plastycznej w Warszawie pod kierunkiem Prof. Michała Krausa. Tytuł dr nauk med. z wyróżnieniem otrzymał w 2000 roku za pracę poświęconą wykorzystaniu laserów w chirurgii powiek. Została ona nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. W latach 1997-1999 pracował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej w Warszawie a następnie w Klinice i Katedrze Okulistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jako adiunkt prowadzi oddział okulistycznej chirurgii plastycznej. Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych o tematyce związanej z chirurgia plastycznj oraz wykorzystania laserów w chirurgii powiek opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Organizuje i prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu chirurgii plastycznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Centrum Szkolenia Podyplomowego oraz w ramach zjazdów organizowanych przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest uczestnikiem wielu kursów z zakresu chirurgii plastycznej w kraju i zagranicą.

dr Małgorzata Faber - alergolog, pulmonolog

Dr nauk. Med. Małgorzata Faber jest absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując ponad 20 lat w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii WIM w Warszawie oraz Poradniach Specjalistycznych. Posiada specjalizacje z chorób wewnętrznych , chorób płuc oraz alergologii. W codziennej pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów cierpiących na choroby alergiczne, choroby płuc, jak również inne choroby wewnętrzne. Od wielu lat prowadzi odczulanie chorych na alergiczny nieżyt nosa, astmę oskrzelów uczulonych na pyłki roślin roztocza kurzu domowego pleśnie i sierści zwierząt.

dr Grażyna Mazur - ginekolog

Specjalista ginekolog. Posiada długoletnią praktykę lekarską. Obecnie poza ginekologią specjalizuje się także w programach Kompleksowej opieki nad Kobietami w Kwiecie Wieku w tym w hormonalnych zaburzeniach psychoemocjonalnych, hormonalną terapią zastępczą oraz leczeniem dolegliwości związanych z okresem przekwitania.

Beata Romańska – Rutkiewicz - położna, kosmetolog, podolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, Wydział Pielęgniarski, kierunek Położnictwo z 2002 r. Kosmetologię Praktyczną ukończyła na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie w 2013 r. Podologii uczyła się na Zawodowym Kursie Podologicznym w Beauty Lux w Warszawie, który ukończyła w 2015 r. W Klinice SENSAMED zajmuje się wykonywaniem zabiegów z wykorzystaniem laserów IPL, Er-YAG, NIR, kosmetyką pielęgnacyjną, stopami w zakresie podologii oraz pracą w recepcji.

Cennik konsultacji »