dermatolog Pruszków

Konsultacje online

Konsultacje online

Informujemy, że w naszej Przychodni jest możliwość odbycia e-konsultacji, czy wideokonsultacji:

dermatologicznej,
alergologicznej,
pulmonologicznej,
endokrynologicznej.

Konsultacja  ONLINE przebiega tak, jak normalna wizyta, ale odbywa się bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem komputera, smartfona lub zwykłego telefonu.

WAŻNE: przed wizytą wyślij mailem na adres recepcjasensamed@gmail.com, a przy wizycie endokrynologicznej na endokrynologsensamed@gmail.com wszelkie informacje pomocne w diagnozie np.: skany aktualnych badań, zdjęcia niepokojących Cię zmian skórnych (możliwie najlepszej jakości, plan ogólny i zbliżenia), czy inne ważne dla Twojej sprawy dokumenty. Możesz też przesłać opis tego, co chcesz przekazać lekarzowi. Pozwoli to na sprawniejsze zapoznanie się z Twoim problemem i przebieg wizyty.

Zarejestrować się możesz samodzielnie, klikając w zamieszone poniżej pole „Umów wizytę” lub telefonicznie za pośrednictwem recepcji 601 406 142.

Jak zarejestrować się na konsultację online?

Przy rejestracji samodzielniej pacjent będzie przekierowany do formularza, gdzie dokonuje wyboru specjalności, lekarza i usługi (będą tu widoczne ceny usług) oraz terminu e-wizyty spośród dostępnych w kalendarzu.

Następnym krokiem jest podanie danych pacjenta, w tym telefonu i adresu e-mail, zaakceptowanie polityki RODO oraz Regulaminu usługi. W opcjonalnym polu „treść” możesz np.: wpisać nazwę leku, na który potrzebna jest recepta. Tutaj możesz też podać swój PESEL, adres (koniecznie z kodem pocztowym) i kasę chorych – tj. dane niezbędne do prowadzenia dokumentacji medycznej, wystawienia e-recepty, czy zwolnienia lekarskiego.

Kliknięcie „Rejestruj” przekierowuje do PayU umożliwiając dokonania przedpłaty. Przedpłaty można też dokonać później na podstawie linku przesłanego pacjentowi mailem – jednakże nie później, niż 24h przed wybranym terminem wizyty.

Dokonanie 100% przedpłaty jest konieczne do zaakceptowania wizyty. Po zapłacie pacjent otrzymuje maila umożliwiającego w dniu wizyty o zarezerwowanej porze połączenie się z lekarzem i uzyskanie porady. Bądź proszę gotowy na kontakt z lekarzem + 20 minut wcześniej, czy później.

Po skończonej wizycie otrzymasz e-mailem e-receptę, również e-ZLA tj. zwolnienie lekarskie, jeśli okażą się potrzebne.

Drodzy Pacjenci,

Wasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych pacjentów i bezpieczeństwo personelu Kliniki SENSAMED są naszym priorytetem i wymagają wspólnej troski, uwagi oraz odpowiedzialności.

Nasza placówka medyczna nie jest przygotowana na przyjmowanie pacjentów zakaźnych. Niemniej pragnąc nieść nieprzerwaną pomoc Pacjentom reprezentowanych w naszej Przychodni specjalności lekarskich nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której zajdzie konieczność zastosowania kwarantanny. To automatycznie pociągnęłoby za sobą czasowe zawieszenie działalności, przerwanie pracy lekarzy i udzielania świadczeń zdrowotnych potrzebującym.

Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wprowadzamy do odwołania zasady opisane w punktach poniżej. Pacjenci, którzy się do nich nie zastosują, NIE BĘDĄ PRZYJMOWANI.

PRZED WIZYTĄ:

W POCZEKALNI:

PODCZAS WIZYTY:

Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i przestrzeganie powyższych zasad,

dr Beata Rutkiewicz
Kierownik Przychodni