MENU:
  :: SENSAMED ::
::
:: LEKARZE SPECJALI¦CI    
:: :: Alergolog
:: :: Chirurg Plastyk
:: :: Dermatolog
:: :: Ginekolog
:: :: Pulmonolog
:: :: Psycholog
::
:: DERMATOLOGIA 
:: :: Grzybica
:: :: Kurzajki i brodawki
:: :: Łojotok skóry
:: :: Łupież
:: :: Łuszczyca
:: :: Tr±dzik
::
:: MEDYCYNA ESTETYCZNA
:: PEELINGI
:: :: Peeling Azelac
:: :: Peeling Salicylowy
:: :: Peeling Migdałowy
:: :: Peeling Jessnera
:: :: Glyko Peel
:: :: TCA Peel
:: :: Yellow Peel
:: :: Cosmelan
:: :: Retisest CT
:: :: Ferulac
:: MEZOTERAPIA
:: :: Mezoterapia Głowy
:: :: Mezoterapia Starzenia
:: :: Mezoterapia Cellulitu
::  Mezoterapia Rozstępów
::  Osocze bogatopłytkowe
:: ::  NCTF HA 
:: :: Cytocare 40
:: :: Cytocare 50
:: :: Mesolis Plus
:: :: Princess Rich
:: WYPEŁNIACZE
:: :: Kwas 
:: :: Fortelis Extra
:: :: Surgiderm
:: :: Princess Filler
:: ZMARSZCZKI MIMICZNE
:: LASER
:: :: Depilacja Laserowa
:: ZABIEGI KOSMETYCZNE
:: PODOLOGIA
:: Nici  hialuronowe
  News & Updates
 
 

dr Beata Rutkiewicz - dermatolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, jest specjalist‘ dermatologiem i wenerologiem. I stopień specjalizacji uzyskała w Szpitalu Dermatologicznym w Warszawie przy ul. Leszno 17, II stopień specjalizacji w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie. Od piętnastu lat pracuje jako dermatolog, a od dziesięciu lat prowadzi prywatn‘ specjalistyczn‘ praktykę lekarsk‘ w zakresie dermatologii oraz zajmuje się medycyn‘ estetyczn‘. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Kosmetycznej i Estetycznej.

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, jest specjalist‘ dermatologiem i wenerologiem, od wielu lat zwi‘zana z Klinik‘ Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży, w tym głównie tr‘dziku młodzieńczego z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia i pielęgnacji skóry z tendencj‘ do łojotoku. Posiada wieloletnie doťwiadczenie w leczeniu problemów skóry owłosionej głowy (nadmierne wypadanie włosów, łysienie plackowate, łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn) stosuj‘c leczenie farmakologiczne oraz mezoterapię. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, w tym wypełnianie zmarszczek, ostrzykiwanie Botulin±, mezoterapię i zabiegi laserowe. Współpracuje z miesięcznikami kobiecymi jako konsultant. Jest autork‘ publikacji w czasopismach dermatologicznych polskich i zagranicznych.


dr Mariusz Kęcik chirurg plastyczny 

Dr nauk med. Mariusz Kęcik jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie uzyskał specjalizację I-go stopnia z chirurgii ogólnej. Specjalizację II-go stopnia z zakresu chirurgii plastycznej uzyskał w roku 1996 w Klinice Chirurgii Plastycznej w Warszawie pod kierunkiem Prof. Michała Krausa. Tytuł dr nauk med. z wyróżnieniem otrzymał w 2000 roku za pracę poťwięcon‘ wykorzystaniu laserów w chirurgii powiek. Została ona nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. W latach 1997-1999 pracował w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej w Warszawie a następnie w Klinice i Katedrze Okulistyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jako adiunkt prowadzi oddział okulistycznej chirurgii plastycznej. Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych o tematyce zwi‘zanej z chirurgia plastyczn‘ oraz wykorzystania laserów w chirurgii powiek opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Organizuje i prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu chirurgii plastycznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Centrum Szkolenia Podyplomowego oraz w ramach zjazdów organizowanych przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Jest uczestnikiem wielu kursów z zakresu chirurgii plastycznej w kraju i zagranic‘.

Dr nauk. Med. Małgorzata Faber jest absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Swoje doťwiadczenie zawodowe zdobywała pracuj‘c ponad 20 lat w Klinice Chorób Wewnętrznych Pneumonologii i Alergologii WIM w Warszawie oraz Poradniach Specjalistycznych. Posiada specjalizacje z chorób wewnętrznych , chorób płuc oraz alergologii. W codziennej pracy zawodowej zajmuje się diagnostyk‘ i leczeniem pacjentów cierpi‘cych na choroby alergiczne, choroby płuc, jak również inne choroby wewnętrzne. Od wielu lat prowadzi odczulanie chorych na alergiczny nieżyt nosa, astmę oskrzelow‘ uczulonych na pyłki roťlin roztocza kurzu domowego pleťnie i sierťci zwierz‘t.


dr Elżbieta Idczak – Nowicka - alergolog  

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku posiada specjalizację z alergologii oraz I i II stopnia z pediatrii. Pracowała w Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Prowadziła zajęcia dydaktyczne ze studentami. Była uczestnikiem wielu konferencji medycznych krajowych i zagranicznych. Zajmuje się diagnostyk‘ i leczeniem między innymi: alergii u dzieci od pierwszych miesięcy życia (jak również alergii u dorosłych), alergii pokarmowych oraz ustalaniem diety w alergii pokarmowej, alergicznym nieżytem nosa, astm‘ oskrzelow‘, odczulaniem w alergii na pyłki, roztocze, sierťć zwierz‘t, przewlekłego kaszlu oraz nawracaj‘cych infekcji.dr Grażyna Mazur- ginekolog

Specjalista ginekolog. Posiada długoletni‘ praktykę lekarsk‘. Obecnie poza ginekologi‘ specjalizuje się także w programach Kompleksowej opieki nad Kobietami w Kwiecie Wieku w tym w hormonalnych zaburzeniach psychoemocjonalnych, hormonaln‘ terapi‘ zastępcz‘ oraz leczeniem dolegliwoťci zwi‘zanych z okresem przekwitania.

 

 

COMPANY LOGO - Gabinet Dermatologii Estetycznej
Copyright (c)2010 Sensamed: Designed by www.insigna.pl  pozycjonowanie stron